XXI – Start

Úplně první kompletně upcyclovaná kolekce. Lehké letní šaty jsou vyrobeny z bavlněných pánských košil a nesou některé jejich prvky.

XXI – Freewind

Letní kolekce inspirovaná patchworkem, posvátnou geometrií a mystikou hnutí hippies. Jednotlivé kousky mají univerzální velikost, často jsou tvořeny materiálem z více než 5 zdrojů. Původní materiály jsou navíc ručně dobarvované barvami na bavlnu a vlnu a každý kus je tak naprostý originál.

XXI – Freeze

Podzimní kolekce inspirovaná mladou hudební scénou a kontrasty života uměleckých nomádů, pohybem mezi kluby pódii a studii.  Denimové podprsenky a minisukně versus teplé vlněné vesty a batohy.

fotograf: Katerína Bell, modelka: Eva Sirovská

XXI – Summer rainbow

Barevná letní kolekce z košil, inspirovaná dětstvím, tábory a obdivem k punku. Pohodlné střihy, univerzální velikosti, batika a odbarvování – ideální na festivaly i dlouhé letní večery.

fotograf: Ondřej Szollos, models : 2WScout

Wildhub by Kopparberg

‘Wildhub by Kopparberg’ je limitovaná módní kolekce z ‘upcycled’ materiálů, která vznikla spoluprací lokálních kreativců a švédského cideru Kopparberg.

ZORA

Šaty „Zora“ jsou skvělou ukázkou dokonale sustainable modelu. Při jejich výrobě nevznikl téměř žádný odpad, jsou v univerzální velikosti a dají se nosit v jakémkoliv věku. Od mládí přes kojící období až po stáří.