KDO JSEM

Jsem módní návrhářka, která ukazuje, že oblečení je třeba vyrábět a kupovat udržitelně, eticky a ekologicky. Patřím mezi zodpovědné designéry, kteří se rozhodli jít proti proudu.

 

MOJE PROČ

Protože odívání považuji za důležitou součást života a nesouhlasím s dnešním povrchním přístupem. Oděv není věc na jednu sezónu, je to tvá druhá kůže. Vyjadřuje navenek to, čím jsi uvnitř. Reprezentuje tvé hodnoty světu. Zajímá tě, kdo doopravdy jsi? Pomocí oděvů a symbolů se o sobě můžeš hodně dozvědět, proto módu a styl kombinuji se sebe-rozvojovými technikami.

CO DĚLÁM

Oblečení, workshopy a módní koučing. Lidé si mé oblečení kupují, protože jim sluší a vyjadřují jejich vědomý postoj k životu. Mí zákazníci si uvědomují, že pomocí svého nákupního košíku dávají hlas hodnotám a myšlenkám, které ovlivňují svět. Na svých workshopech ukazuji lidem, že život produktu nemusí končit vyhozením a učím je své knowhow upcyclingu. Pomáhám lidem uspořádat šatník a nalézt vlastní styl.

JAK TO DĚLÁM

Například pokud tvůj přítel už nechce nosit košili, můžeš mi ji přinést a já ti z ní vyrobím šaty na míru. Z věcí, které už lidé nechtějí a zbytečně vyhazují, vytvářím nové. Pomocí mého nadání a létům praxe oživuji materiál na nové šaty, topy, sukně, vesty, kabáty a batohy.

CO NABÍZÍM

Zážitky

ziva-w3

SVATEBNÍ
ŠATY

Svatba představuje v životě velký milník. Je to důležitý rituál a oděv v něm hraje veledůležitou úlohu. Vytvořím pro tebe takové svatební šaty, které budou odrazem tvé duše. Vybereme spolu speciální rituální motivy a symboly, které tě budou charakterizovat a pomocí kterých se více dozvíš sama o sobě. Celou dobu se budu snažit navrhnout ti takový outfit, jehož části budeš moci nosit i po svatbě.

ziva4

ODĚVY PŘÍMO
PRO TEBE

Líbí se ti věci, které vyrábím? Mohu vyrobit oděv přímo pro tebe, nebo tvou kamarádku. Během jednoho večera při víně spolu budeme hledat podobu oděvu, který bude přímo pro tebe. Budeš si moci vybrat z mnoha možností a symbolů,pomocí kterých se o sobě dozvíš víc a které ti budou pomáhat v tvém záměru. V době tovární výroby sama na vlastní kůži zažiješ luxus zakázkové výroby.

9

TVŮRČÍ AKCE
"ŽÍT ZMĚNU"

Chceš se svými kamarádkami, nebo rodinou zažít příjemný a smysluplně strávený čas? Zorganizuji pro tebe ve svém ateliéru akci, jejíž program si můžeš sama poskládat podle sebe. Na výběr budeš mít z několika druhů workshopů, od pokročilých až po ty, které zvládnou i malé děti. Věnuj svým přátelům zážitek, na který budou s radostí vzpomínat.

kurzy

KURZY ŠITÍ
A UPCYCLINGU

Své vědomosti a zkušenosti upcyclingu si nechci nechat pro sebe. Pravidelně pořádám kurzy šití pro začátečníky, ale i pokročilé. Na kurzu si budeme si hrát s košilemi. Někdo z nich udělá zástěru, jiný sukni a třetí možná tílko, nebo panenku. Záleží na tobě, možností je mnoho. Provedu váš všemi nástrahami upcyclingu a stanete se šicím strojem kamarádi. Zkrátka umět šít se vyplatí.

CO NABÍZÍM

Produkty

kolekce1kolekce2
kolekce3kolekce4
kolekce6kolekce5
kolekce8kolekce7

Oděvy, které vyrábím si můžete vyzkoušet a koupit v mém obchodě ŽIVA v ulici Veverková 10. Najdete mě tam:

Úterý 12 – 18
Středa 12 – 18
Čtvrtek 12 – 18
Pátek 14 – 18

Mé designy najdete také v  SIGNATURE STORE ve VNITROBLOKU, nebo obchodě KURÁŽ.

Ľubica Skalská
lubica.skalska@gmail.com
+420 776 146 604

Veverkova 10
Praha 7
170 000